Vaxstapelställ mm

435258

VAXSTAPELSTÄLL, 5 st, mässing, 1800-tal, nysilver, höjd 7-11 cm

Slitage

Metall

Monter 30

Vaxstapelställ mm

Budhistorik (1 bud)

3019928
2017-01-20 22:48:09

2017-01-24 kl 20:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.