Sockserskål silver

435254

SOCKERSKÅL, silver, 1900-tal, svenska importstämplar,i form av släde dragen av hjortdjur, längd ca 25 cm, totalvikt ca 340 g

Rester av putsmedel, mindre skada på sele

Silver, Övriga silverföremål

Sockserskål silver

Budhistorik (24 bud)
3027407
4 200
3025108
3022167
3 800
3018932
3 600
3022165
3 600

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.