Kaffeservis i silver

435250

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, godronnerat liv, blomsterdekor, bestående av kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, kaffekannans höjd ca 18 cm, totalvikt ca 985 g

Rester av putsmedel

Silver

Kaffeservis i silver

Budhistorik (14 bud)
3026324
3 800
3026315
3 600
3026320
3 600
3026315
3 400
3015865
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.