Grythyttan trädgårdsgrupp

435232

GRYTHYTTAN, 5 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 4 stolar samt fällbart rektangulärt bord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, 90x60 cm

Bruksslitage, repor

Diverse, Design

Rum 8

Grythyttan trädgårdsgrupp

Budhistorik (28 bud)
3026812
6 000
3026810
5 800
3026801
5 600
3026806
5 400
3026801
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.