Grythyttan trädgårdsgrupp

435230

GRYTHYTTAN, 4 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 3 stolar samt cafébord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, diameter 60 cm

Bruksslitage, repor

Diverse, Design

Grythyttan trädgårdsgrupp

Budhistorik (34 bud)
3027357
7 000
3027342
6 800
3027350
6 800
3027342
6 600
3027340
6 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.