Grythyttan trädgårdsgrupp

435229

GRYTHYTTAN, 4 dlr, trädgårdsgrupp "Bryggeriserien", 3 stolar samt cafébord, lackerat stål samt trä, mått bord höjd ca 72, diameter 60 cm

Bruksslitage, repor

Diverse, Design

Grythyttan trädgårdsgrupp

Budhistorik (11 bud)
3026218
2 800
3025953
2 600
3019973
2 400
3019857
3019857
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.