Hans Wigert oljemålning

435226

HANS WIGERT (1932-2015): "Skeppsbrott", signerad och daterad på baksidan Hans Wigert 1966, olja på duk, ca 64x72,5 cm

Rum 5

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3025699
5 600
3025812
5 400
3025699
5 200
3025811
5 000
3025699
4 800

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.