Sixten Lundbohm oljemålning

435225

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Tjärn", signerad Lundbohm och signerad och daterad på baksidan Sixten Lundbohm 1941, olja på smörpapper fäst på pannå, 33x41 cm

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3027467
3027466
1 900
3027465
1 800
3027463
1 700
3027462
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.