Bo Larsson akryl

435224

BO LARSSON (född 1945): Klevgränd, signerad och daterad Bo Larsson 85, akryl, ca 46x60 cm

Bo Larsson akryl

Budhistorik (8 bud)
3026721
8 600
3026719
8 400
3026704
8 200
3026717
8 200
3026704
8 000

Slutpris SEK:
8 600
884 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.