Hans Wigert oljemålning

435223

HANS WIGERT (1932-2015): "Hyggesbränning", signerad och daterad Hans Wigert 1969, olja på duk, 55x50 cm
Proveniens: Galerie Prisma, Stockholm

Rum 21

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3027430
5 000
3026479
3 200
3019250
3013393

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.