Patrik Andiné oljemålning

435222

PATRIK ANDINÉ (född 1968): Känna närhet på egen hand, signerad och daterad på baksidan Patrik Andiné 2008, olja på pannå, 28x23 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Patrik Andiné oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3026579
12 000
3021270
10 500
3017097
10 000
3016369
7 200
3016030
7 000

Slutpris SEK:
12 000
1 158 EUR, 1 315 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.