Laris Strunke oljemålning

435221

LARIS STRUNKE (född 1931): "Nattmoln", signerad och daterad L Strunke, olja på duk, ca 42x59 cm

Fack 19

Laris Strunke oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3025942
3025434
450
3017651
3016024
3013758

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.