Mont Blanc Master piece

435216

MONT BLANC, reservoarpenna, Master piece, 14 k guld, 1950-tal, refnr: 744-n, längd 135 mm, diameter 13 mm, vikt 39 g, originalstift 14 k guld, senare etui medföljer

Gott skick, smärre bruksslitage, bortslipad namngravyr

Fashion, Väskor, accessoarer

Mont Blanc Master piece

Budhistorik (15 bud)
3027557
7 600
3027555
7 400
3027554
7 200
3027552
7 000
3027447
6 200

Slutpris SEK:
7 600
725 EUR, 815 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.