Kudde porslin Kina

435214

KUDDE, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av trädgård med figurscen i emaljfärger, järnoxid samt guld, 12x15 cm, höjd ca 5,5 cm

Slitage, smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Kudde porslin Kina

Budhistorik (3 bud)

3026759
3024030
3013395

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.