Byrå 1800-tal

435212

BYRÅ, 1800-tal, 3 lådig, almfanér, draghandtag i mässing , 85, 117x57 cm
Nyckel finns att avhämta på utlämningen

Ytskador samt hörn med avslag

Rum 15

Byrå 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
3028931
1 300
3024166
3028930
3024166
3028929
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.