Broscher ring guld

435211

RING, empire, 1800-talets början, BROSCHER, HÄNGE, 18 k guld, 18/1900-tal, total vikt ca 21,8 g

Slitage, skador, en brosch med senare ögla ej i guld, ring med skador och bristningar

Guld/Smycken

Kundcenter

Broscher ring guld

Budhistorik (2 bud)

3016756
3013821

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.