Nadezda Streltsova oljemålning

435203

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 50x60 cm, oramad

Rum 20

Budhistorik (40 bud)
3028901
16 000
3028900
15 500
3028899
15 000
3028898
14 500
3028896
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 630 EUR, 1 971 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.