Orientmatta

435197

ORIENTMATTA, semiantik, signerad, ca 320x228 cm

Långsidor med slitage

Mattor/Textilier, Äldre och antika mattor

Orientmatta

Budhistorik (38 bud)
3033553
9 600
3033547
9 400
3033541
9 200
3033535
9 000
3033534
8 800

Slutpris SEK:
9 600
978 EUR, 1 183 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.