Sybord Louis XV-stil

435195

SYBORD, 1900-talets början, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, invändigt med spegel, höjd 72, 52x38 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

Rum 6

Sybord Louis XV-stil

Budhistorik (12 bud)
3025448
1 300
3020232
3020232
3020055
950
3020055

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.