Vedkorg mässing

435193

VEDKORG, mässing, England, 1900-talets andra hälft, undertill märkt Made in England, höjd ca 45, längd 58 cm

Bruksslitage

Metall

Rum 7, Hylla 1

Vedkorg mässing

Budhistorik (19 bud)
3025775
3025737
1 400
3018096
1 300
3017635
3018095

Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.