Certina herrarmbandsur

435191

CERTINA, modell Waterking 215, guld på stål, mekaniskt, datumvisare, armband i läder, ej original, diam 31 mm, 1970-tal.

Smärre repor

Klockor/Ur

Monter 20

Certina herrarmbandsur

Budhistorik (4 bud)

3026461
450
3022282
3016872
3013097

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.