Slev horn allmoge

435186

SLEV, horn, skuren och genombruten, längd 38 cm, 18/1900-tal
Proveniens: Paul R. Wedendals tidigare ägo

Diverse, Allmoge

Monter 2

Slev horn allmoge

Budhistorik (1 bud)

3024494
2017-01-23 12:12:52

2017-01-24 kl 16:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.