Servisdelar Gustavsberg Allmoge

435180

GUSTAVSBERG, servisdelar, 10 delar, Allmoge, fem tekoppar med fat, ytterkruka, två skålar, uppläggningsskål, gräddkanna, stämplade.

Gräddkanna med nagg

Ändringar/tillägg
Två uppläggningsfat modell Laga medföljer

Keramik/Porslin

Budhistorik (3 bud)

3014428
550
3019373
500
3014428

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.