Bord rokoko furu

435179

BORD, 17/1800-tal, rokoko, furu, 2 lådor i sargen höjd ca 78, 110x66 cm

Senare lås, spår av bemålning, åldersrelaterat slitage, renoverad och kompletterad, nyckel finns

Rum 4

Bord rokoko furu

Budhistorik (7 bud)
3016382
2 400
3017637
3016382
3016204
450
3015549

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.