Serveringsbricka porslin

435175

SERVERINGSBRICKA, porslin och metall, 70 x 45 cm exkl handtag, tidigt 1900-tal

Sprickor, krackelyr

Keramik/Porslin

Serveringsbricka porslin

Budhistorik (4 bud)

3027655
450
3027551
3027513
3017232

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.