Harald Lindberg akvarell

435173

HARALD LINDBERG (1904-1976): Bygata, akvarell, 28x38 cm, signerad -75

Fack 30

Harald Lindberg akvarell

Budhistorik (2 bud)

3023086
450
3017188

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.