Moccaservis Kina

435159

MOCCASERVIS, 9 delar, 1900-talets första hälft, Kina, förgylld dekor, besående av 6 koppar på fat, gräddkanna, sockerskål, moccakanna, kannans höjd 12 cm

Orientaliskt, Porslin

Moccaservis Kina

Budhistorik

2017-01-24 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.