Stina Håfström oljemålning

435155

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012): "Bild från Vitemölla", signerad och daterad S. Håfström, 1945, olja på pannå, ca 17,5x22,5 cm

Fack 30

Stina Håfström oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3026246
3025145
950
3021473
900
3025141
900
3021473
850

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.