Axel Fridell torrnål

435154

AXEL FRIDELL (1894-1935): Självportätt, signerad och daterad A. Fridell, 1928, torrnål, ca 22x17 cm

Fack 30

Axel Fridell torrnål

Budhistorik (6 bud)
3027246
1 900
3018980
1 800
3027243
1 700
3018980
1 600
3014544
700

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.