Sixten Lundbohm oljemålning

435153

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben med lökar, signerad Lundbohm, daterad a tergo -34, olja på duk, ca 26x34 cm

Rum 5

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3025700
3 600
3024164
450
3016691
3013604
3013325

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.