Stolar gustavianska provinsarbeten

435152

STOLAR, 4 st, 1800-tal, gustavianska provinsarbeten, kopplad rygg, vitmålade, sitthöjd 47 cm

Senare bemålade, klädsel med fläckar och skador

Rum 21

Budhistorik (2 bud)

3022699
3022697

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.