Pottskåp 1700-tal

435151

POTTSKÅP, 1700-tal, bemålat, förgyllt beslag, höjd ca 75, 60x32 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålat, senare beslag

Rum 12

Pottskåp 1700-tal

Budhistorik (21 bud)
3028827
5 200
3024911
5 000
3028826
5 000
3024911
4 800
3028825
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.