Josef Sandberg blandteknik

435150

JOSEF SANDBERG (1896-1986), "Mygglandet", blandteknik, signerad och daterad Josef Sandberg -46, ca 30x41 cm

Smärre veck

Fack 19

Josef Sandberg blandteknik

Budhistorik

2017-01-24 kl 11:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.