Stolar sengustavianska

435147

STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, 1800-talets början, bemålade, genombruten ryggbricka med spjälor, märkta med Stockholms stolmakarämbetes sigill, sitthöjd ca 43 cm

Renoverade, kompletterade, förstärkta, lagning

Hylla 7

Stolar sengustavianska

Budhistorik (27 bud)
3027605
3027603
3 800
3027599
3 600
3027602
3 600
3027599
3 400

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.