Miniatyrer Söderberg Eliasson

435131

ELSA SÖDERBERG, miniatyrer, 18 st, stengods, glaserade, monogramsignerade ES; höjd ca 2-7 cm, PER ELIS ELIASSON, miniatyrer, 10 st, burk med lock, stengods, glaserade, signerade Per Elis, höjd ca 2-7 cm

Medföljande 3 naggade miniatyrer signerad ES

Keramik/Porslin

Miniatyrer Söderberg Eliasson

Budhistorik (5 bud)
3022058
450
3018974
3022057
3018974
3015591

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.