Georges Rouault färgakvatint

435129

GEORGES ROUAULT (1871-1958), efter: "Tête de jeune fille", 1939, signerad i plåten, färglitografi, ca 34x24 cm

Fack 4

Georges Rouault färgakvatint

Budhistorik (4 bud)

3023561
450
3022710
3022536
3015423

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.