Stig Claesson litografi

435124

STIG CLAESSON (Slas),(1928-2008):Landskap med hus, färglitografi, bildyta 40 x 49 cm, signerad - 79, numrerad HC XV/XXV.

Fack 7

Stig Claesson litografi
Budhistorik (15 bud)
3024933
3024918
950
3024932
900
3024918
850
3020496

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.