Angelica Wiik litografi

435119

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad Angelica Wiik, 201/290, färglitografi, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Angelica Wiik litografi

Budhistorik (16 bud)
3027759
2 800
3027529
2 600
3027749
2 400
3027529
3027740

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.