Yrjö Edelmann färglitografi

435118

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelmann, 106/150, färglitografi, bladmått ca 60,5x44,5 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (7 bud)
3026221
750
3021641
700
3021641
450
3017899
3013626

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.