Yrjö Edelmann färglitografi

435116

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelmann, 82/150, färlitografi, bladmått ca 44x64 cm, oramad

Rum 9, Vagga 4

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3014667
3026572
750
3014667
700
3026570
650
3014667
600

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.