Lasse Åberg signerad poster

435115

LASSE ÅBERG (född 1940): poster, "To Philip", signerad och daterad Lasse Åberg 7/10 2011, bladstorlek ca 60x84 cm

Fack 54

Lasse Åberg signerad poster

Budhistorik (2 bud)

3025224
3017070

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.