Bokhylla 1960-tal

435112

BOKHYLLA, 1960-tal, möjligen Sven Langekilde, fanérad i jakaranda, höjd 140, 116 x 30 cm

Slitage
CITES-intyg medföljer

Möbler, Design

Rum 11

Bokhylla 1960-tal

Budhistorik (36 bud)
3026464
10 000
3026467
9 800
3026464
9 400
3026466
9 200
3026464
8 800

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.