Agnes Cleve akvarell

435107

AGNES CLEVE (1876-1951): Forsmotiv i höstskrud, akvarell, signerad A Cleve, ca 50x34 cm

Rum 4

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (15 bud)
3026970
3 400
3026974
3 200
3026970
3026215
2 800
3026724
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.