Torsten Bergmark oljemålning

435106

TORSTEN BERGMARK (1920-96): "Hopp", olja på duk, monogramsignerad och daterad TB -64, ā tergo signerad och daterad Torsten Bergmark 1964 samt nr 782, utställningsetiketter, gåva till konstnärens syster, ca 52x42 cm

Rum 4

Torsten Bergmark oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3016048
3014179
3013764

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.