Sängbord 1par

435100

SÄNGBORD, 1 par, vitmålat trä, mässingsknoppar, låda samt öppet fack, kanellerade, koniska ben, 1940-tal, höjd ca 46,5, 45 x 30 cm

Bruksslitage, senare bemålade

Rum 6

Sängbord 1par

Budhistorik (19 bud)
3026354
1 800
3026353
1 700
3026349
1 600
3026350
3026349
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.