Harald Sallberg etsning porträtt av Braque

435091

HARALD SALLBERG (1895-1963), Portrait du Peintre Georges Braque, signerad i blyerts samt plåtsignatur Paris 1929, 24,5x31,5 cm

Budhistorik (24 bud)
3035504
4 400
3035500
4 200
3035493
3035497
3035493
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.