DUKAR samt SERVETTER 1900-tal vita

435080

DUKAR, 14 st, samt SERVETTER, 46 st, 1900-tal, i vit linnedamast med varierande mönster och storlekar

Bruksslitage, fläckar, flertalet dukar och servetter med monogrambrodyr

Mattor/Textilier, Diverse

Budhistorik (16 bud)
3026659
3022942
3026657
950
3022942
900
3025622
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.