Stolar blandstil

435077

STOLAR blandstil, 4 st, 1900-talets första hälft, senare bemålning och bemålning, sitthöjd ca 53, total höjd 118 cm.

Smärre slitage.

Hylla 9

Stolar blandstil

Budhistorik (14 bud)
3026916
3026923
3026916
1 900
3026919
1 800
3026916
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.