Petter Thoen digitalprint

435076

PETTER THOEN (född 1943): "Donald in red", signerad Thoen, EA, digitalprint, bladstorlek ca 39x29 cm

Slitage

Fack 34

Petter Thoen digitalprint
Budhistorik (7 bud)
3026606
550
3024346
500
3024814
500
3024346
450
3024813

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.