Olle Andersson stolar

435074

OLLE ANDERSSON, stolar, 4 st, för Klaessons Möbler 1900-talets senare del, ryggstöd i formpressad bok, svärtade ben, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 3

Olle Andersson stolar

Budhistorik (14 bud)
3027158
900
3027156
850
3027139
3027149
3027139
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.